Türkiyenin Deterjan Fabrikası

DETERJAN ÜRETİCİLERİ

SİZLER İÇİN ÜRETİYORUZ!

Deterjan üreticileri: Çeşitli hammaddelerin belirli bir oran ve sırayla karışımı sonrasında elde edilen deterjanın, uygun makine ve ekipman ( sıvı dolum makinesi, toz dolum makinesi gibi. ) yardımıyla farklı ölçülerdeki ambalajlara doldurulması ile paketlenmesi işlemlerini yürüten, üretim izin belgesi bulunan imalatçı firmalardır. TidyHİll olarak yurt içinde ve yurt dışında bir çok kurum ve kuruluşa toptan deterjan satışı yapmaktayız. Heni deterjan fabrikası tarafından üretilen yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı deterjanlar müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Eğer sizler de Türkiye’den deterjan satın almak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Neden mi? Gelin hep birlikte inceleyelim.

1 L Sıvı Çamaşır Deterjanı
2 L Çamaşır Suyu
3 L Çamaşır Yumuşatıcı
750 ml Camsil
750 ml Leke Çıkarıcı
750 ml Bulaşık Deterjanı
500 ml Sıvı El Sabunu
3 Kg Toz Çamaşır Deterjanı
2,5 L Yer Yüzey Temizleyici

Deterjanlar ve Kullanım Amaçları

Deterjanlar kullanım alanlarına göre değişiklik göstermekle beraber aslında ortak bir amaca sahiptir. Bu ortak amaç temizliktir. Kirlenen yüzeylerin temizlenmesi amacıyla kullanılan bu ürünler hayatımızın vazgeçilmezidir. Konforlu ve hijyenik bir yaşam için deterjanlar olmazsa olmazdır. Fakat kullanılacak olan deterjanın kalitesi oldukça önemlidir. Çünkü sadece fiyata bakılarak satın alınan deterjanlar asıl görevi olan temizleme işlemini yapmadıktan sonra verilen para boşa gidecektir.

Heni istanbul deterjan fabrikasında üretilen deterjanlar yüksek kalitede ve uygun fiyattadır. Bu özellikleri sebebiyle yurt içinde ve yurt dışında bir çok müşteri tarafından talep edilen ürünlerdir. Çevreye ve insana duyarlı üretim en temel prensiplerimizdendir. ISO ve GMP standartlarında üretilen ürünlerimizin Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından üretim izni bulunmaktadır.

deterjan üreticileri, tidyhill deterjan

Deterjan Çeşitleri ve Sınıflandırılması

Deterjan üreticileri, deterjanın yapısına göre üç sınıfa ayrılmaktadır;

Deterjan üreticileri, deterjanın kullanım amaçlarına göre üç sınıfa ayrılmaktadır;

Bazı deterjan üreticileri, tek sınıf üretim yapmayı tercih etmektedir. Örnek verecek olursak sıvı deterjanlar. Sıvı deterjan üretimi yapan firma toz deterjan üretimi yapmayabilir. Veya bu durumun tam tersi de olabilmektedir. Fakat bizim deterjan fabrikamızda sıvı, toz, jel, tablet ve aeresol formlarda deterjan üretimi yapılmaktadır.

deterjan üreticileri

Deterjan üreticileri ile çalışmanın avantajları

Deterjan üreticileri ile çalışmak, yüksek miktarlarda deterjan alım satımı yapan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Bu firmalar, deterjan fabrikası ile uzun soluklu deterjan üretimi iş planı yaparak karlı ve sürdürülebilir ilişkiler kurmaktadır. Doğrudan fabrika ile temas halinde olmaları, daha uygun fiyata ürün tedarik etme olanağı tanımaktadır. Ayrıca bulunduğunuz ülkede bayilik verilmemişse siz de bayilik alarak bölgenizdeki tek satıcı olabilirsiniz. Bu durumun ne kadar avantajlı olduğundan bahsetmeye gerek yok diye düşünüyoruz.

Heni ile çalışmak sizler için oldukça faydalı olacaktır. Bunun en büyük sebebi uzun yıllardır deterjan sektöründe faaliyet gösteriyor olmamızdır. Bunun yanı sıra müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmak bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizi ve onların müşterilerini memnun etmek ve sürdürülebilir ilişkiler kurmak için biz üstümüze düşen ne varsa yapmaktayız. Peki siz buna hazır mısınız? Öyleyse bizimle iletişime geçerek aklınızdaki tüm soruları bize iletebilirsiniz.

deterjan üreticileri, sıvı deterjan üreticileri

Türkiye’deki deterjan üreticileri

Deterjan üreticileri arasında lider konumda bulunan Heni ticari ahlakı, ürün kalitesi ve sürdürülebilir iş modelleri ile sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır. Ülkemiz deterjan üreticileri bakımından oldukça zengindir. Ve dünyanın hemen hemen her bölgesine deterjan ihracatı yapılmaktadır. Bu durum deterjan ithalatı yapan firmalar tarafından takip edilmektedir. Bir çok deterjan işi yapan kişi ve kurum, ülkemize gelerek deterjan üreticileri sözleşme imzalamaktadır.

Türkiye’deki deterjan üreticilerinin tercih edilme sebepleri;

 • Uluslararası kalite standartlarında üretim yapmaları
 • Ürün kalitesine göre fiyatların oldukça uygun olması
 • Türkiye’nin lojistik açıdan avantajlı konumda olması
 • Üreticilerin fason üretim konusunda uzman olması
 • İhtiyaca yönelik ürün geliştirmeleri yapılması
 • Müşteri memnuniyetine oldukça önem verilmesi
 • İhracat konusunda uzman ve yetenekli olmaları
 • Tüm sürecin profesyonel ve şeffaf bir şekilde yönetilmesi
deterjan üreticileri, sıvı deterjan üreticileri

Heni Üretim Faaliyetleri

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için İstanbul’da bulunan fabrikamızı ziyaret edebilir tesisimizi gezebilirsiniz. Fakat kısaca bahsetmek gerekirse Heni olarak dört üretim çeşidimiz bulunmaktadır. Deterjan üretimi konusunda bilgi sahibi olduğunuzu düşünmekteyiz. Fakat Heni üretim faaliyetlerinin bununla sınırlı olduğunu düşünmeyin. Uluslararası kalite standartlarında ve uygun fiyatlarla yapmış olduğumuz üretimler aşağıda kısaca açıklanmış olup ilgili konuların tam açıklamasına konu başlıklarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kozmetik Üretimi

Heni istanbul kozmetik fabrikasında GMP ve ISO standartlarında kozmetik ürünler üretmekteyiz. Vücut bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve cilt bakım ürünleri olarak ayrılan kozmetik ürünlerimiz BeauFa markası ile üretilmektedir.

kozmetik üretimi yapan heni kozmetik, kozmetik üreticileri arasında lider konumdadır
kozmetik üretimi

Parfüm Üretimi

Müşterilerimizin gönlünü fetheden bir diğer ürün grubumuz da parfümlerdir. Şık tasarım ve etkileyici kokularla üretilen parfümlerimiz Scentora markası ile üretilmektedir.

parfüm üreticileri, türk parfüm markaları
parfüm üretimi

Fason Üretim

Marka sahibi olan fakat üretim imkanı bulunmayan firmalar için vermiş olduğumuz fason üretim hizmeti oldukça ekonomik ve pratiktir. Kendi markanızda ürünlere sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ücretsiz danışmanlık ve ürün geliştirme hizmetlerimiz için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

fason üretim yapan firmalar, fason dolum hizmeti
fason üretim

Toptan Deterjan İhracat Süreci

Öncelikle belirtmek isteriz ki firmamızda üretmiş olduğumuz tüm ürünler toptan olarak satılmaktadır. Perakende satışımız bulunmamaktadır. Bu sebeple eğer toptan deterjan satışı için öncelikle bizimle iletişime geçerek talebinizi net olarak belirtmeniz gerekmektedir. Örnek verecek olursak “2 x 20 Ft container 750 ml sıvı bulaşık deterjanı” buna yönelik olarak ihracat uzmanlarımız konuyla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşarak sipariş aşamasına gelinecektir. İhracatçı deterjan üreticileri ile çalışmak sizler için faydalı olacaktır.

Belirtmiş olduğunuz ürün için termin süresi ve teslimat yeri belirlenmektedir. İstediğiniz deterjan stoklarımızda mevcut ise üç iş günü içerisinde ürünleriniz yüklemeye hazır olacaktır. Aksi taktirde deterjan üretimi süresi de hesap edilerek size teslimat tarihi verilecektir. Ürünleri fabrikamızdan teslim almak isterseniz fabrika yükleme alanında teslimat öncesinde lojistik firmanızın hazır bulunması gerekmektedir. Eğer ürünleri kendi ülkenizde deponuzda teslim almak isterseniz bu da bizim için mümkündür. Lojistik organizasyonu profesyonel bir şekilde yürütülerek ürünleriniz sorunsuz bir şekilde teslimat adresine gönderilmektedir.

Türkiye Deterjan Üreticileri SSS

Deterjan üretimi yapan firmalarla nasıl çalışabilirim?

Deterjan üretimi yapan firmalar, üretici firma olmaları sebebiyle sadece toptan satış yapmaktadırlar. Ayrıca bazı ürünlerle ilgili bayilik verdikleri iller veya bölgeler varsa o ürünleri satın almanız mümkün değildir. Deterjan ihracatı yapmak isteyen, deterjan toptan satışı yapmak isteyen kişiler için en doğru tercih 2022 yılı için deterjan üreticileri ile çalışmak olacaktır.

Kendi markamda deterjan ürettirmek istiyorum ne yapmalıyım?

Markanız var ve üretim imkanınız yoksa deterjan üreticileri ile fason üretim sözleşmesi imzalayarak kendi markanızda deterjanlara sahip olmanız mümkündür. Bunun için 2022 yılı için deterjan üreticileri ile detaylı bir fason üretim sözleşmesi yapmak yeterli olacaktır.

Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Üretim ve İhracatı Konusunda Profesyonel Çözümler İçin Buradayız.

5/5 - (45 votes)

4 thoughts on “Deterjan Üreticileri”

 1. mohammad vahedi

  Heni şirketinin sevgili yöneticisi
  Merhaba
  Deterjan ve hijyen ürünleri üreticisi olan Paxan firması, deterjan sektöründe üretim için ihtiyaç duyulan ürün ve hammaddelerin ihracatını geliştirmek amacıyla bu firma ile ilişkilerini genişletmeyi hedeflemektedir.
  Bu nedenle, karşılıklı işbirliği ile ilgileniyorsanız, o şirketin temsilcisiyle yüz yüze veya video konferansla görüşmekten mutluluk duyarız.
  İşbirliği yapmak istiyorsanız, cevabınızı aşağıdaki e-posta adresine gönderin.
  ****

  Teşekkürler
  Bölgesel İhracat Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara