Türkiyenin Kozmetik Fabrikası

KOZMETİK ÜRETİCİLERİ

SİZLER İÇİN ÜRETİYORUZ!

Kozmetik fabrikaları olarak ülkemizi uluslararası pazarda en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışmaktayız. İstanbul kozmetik fabrikası nda, Heni Kozmetik Kimya Sanayi tarafından üretilen kozmetik ürünler, dünyanın bir çok ülkesinde sevilerek kullanılmaktadır. Kozmetik üreticileri arasında lider konuma gelmek için arge çalışmalarımız durmaksızın devam etmektedir. BeauFa markası ile üretmiş olduğumuz kozmetik ürünlerle ilgili bilgileri sayfamızda bulacaksınız.

Kozmetik Üretimi Yapan Heni Kozmetik Fabrikaları

Kozmetik ürün sektörü oldukça büyüktür. Bunun en büyük sebebi kozmetik ürünlerin dünya genelinde çok fazla talep görmesidir. Bu sebeple kozmetik ürün toptan satış veya ihracatını yapmak isteyen herkes kozmetik üreticileri ile çalışmak durumundadır. Çünkü kozmetik fabrikaları ile çalışmak uygun ürün ve fiyat avantajı sağlayacaktır. Heni Kozmetik olarak müşterilerimizin kozmetik ürün taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Ayrıca tırnak bakım ürünleri, ağız bakım ürünleri ve kişisel temizlik ürünleri üretimi de yapılmaktadır.

Beaufa Kozmetik Üretim Fabrikaları Ürünleri

Kozmetik üretim fabrikaları, üretim ve satış yapabilmek için bir çok şartı yerine getirmesi gerekmektedir. Bunları sayacak olursak en temelde sağlık bakanlığı onayı, gmp standartlarında ve iso standartlarında üretim diyebiliriz. Heni kozmetik fabrikası olarak uluslararası kalite standartlarında kozmetik üretimi yapmaktayız. Ürünlerimiz şu şekilde sınıflandırılmaktadır;

Toptan Kozmetik Satışı

Kozmetik ürünlerin ticaretini yapan tüm firmalar ürünleri toptan olarak satın almaktadır. Bu sebeple daha uygun fiyata ürün tedarik ederek kar marjlarını arttırmaktadırlar. Heni Kozmetik olarak toptan kozmetik satışı yapmaktayız. Sizler de toptan kozmetik ürünleri satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kozmetik Ürün İhracatı

Artan lojistik maliyetleri ve Türk malı ürünlerin kaliteli olması sebebiyle uluslararası ticaret yapan firmalar ürünlerimize ilgi göstermektedir. Bu nedenle Heni Kozmetik olarak değişimleri yakından takip ederek ürün geliştirme çalışmaları yapmaktayız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve uygun fiyatlı kozmetik ürünler üretmekteyiz. Ayrıca üretimini yaptığımızın kozmetik ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kozmetik ürün ihracatı konusunda kendisini kanıtlamış olan şirketimiz bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu nedenle kozmetik ihracatı yapmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Heni Kozmetik Fabrikası Dışındaki Üretim Faaliyetleri

Kozmetik Ürün Fiyatları

En çok merak edilen konulardan biri de kendinize kozmetik üretimi yaptırmak istediğinizde karşınıza çıkacak olan maliyetleridir. Fakat bu konuda standart bir fiyat belirlemek mümkün değildir. Bunun en büyük sebebi her gün değişen hammadde fiyatlarıdır. Ürünlerimize ait güncel fiyatları olarak öğrenmek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Fason Kozmetik Üretimi

Fason üretim in en yaygın olduğu sektörlerden biri kozmetiktir. Kozmetik üretim fabrikası olmayan veya herhangi bir sebeple o anda üretim yapma durumu olmayan marka sahibi firmaların kendi markasına ürün imalatı yaptırması durumudur. Artan üretim maliyetleri ve prosedürlerin yorucu olması sebebiyle fason kozmetik üretimi tercih edilmektedir. Fason üretim sözleşmesi ile üretimle ilgili tüm detaylar belirlenmektedir.

Ayrıca kendi markanıza kozmetik ürün imalatı yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Taleplerinizi profesyonel bir şekilde karşılayarak hayalinizdeki ürünlere sahip olmanızı sağlamak bizi mutlu edecektir. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir.

Sosyal medya hesaplarımız : https://www.facebook.com/Heni-104504082248948

Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Üretim ve İhracatı Konusunda Profesyonel Çözümler İçin Buradayız.

Türkiye Kozmetik Fabrikaları SSS

Kozmetik markaları için yapılması gerekenler nelerdir?

Kozmetik markaları öncelikle marka tescili yapması gerekmektedir. Üretim tesisiniz varsa tesise ait bilgilerle, eğer fason üretim yaptıracaksanız da kozmetik üreticileri ile yapmış olduğunuz sözleşme ve kozmetik fabrikası bilgileri ile sağlık bakanlığı tıbbi cihaz ve ilaç kurumu kozmetik dairesi başkanlığına müracaat etmeniz gerekmektedir.

Kozmetik firmaları nasıl çalışır?

Kozmetik firmaları ile çalışmak için önceden bilmeniz gereken bilgiler bulunmaktadır. Çoğu kozmetik firması nakit çalışmaktadır. İhracata yönelik çalıştıkları için toptan satış yaparlar. Perakende satışlar bayiler aracılığı ile yapılmaktadır. Sipariş üzerine üretim yapılabildiği gibi seri üretimleri de mevcuttur.

5/5 - (44 votes)

2 thoughts on “Kozmetik Üretimi”

 1. abdurrahman altın

  Fason Kozmetik Üretim
  Merhaba, Esenler Giyimkent İstanbul arsenide faaliyet gösteren Nuristanbul Ecza deposu sahibi ve sorumlu, eczacıyım.,
  Ortadoğu Devletlerin de bulunan ilaç taleplerinde ve dermokozmetik aracı olabilmek adına firmanız ile, çalışmak isterim,
  Bunun biz randevu talebimizi kabul etmenizi rica edeceğim .,
  Geri dönüş ve bilgilendirme mailinizi bekliyorum
  iyi çalışmalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara