ERKEK PARFÜMÜ ÜRETİMİ

Erkek parfümü üreticileri olarak İstanbul’da farklı ambalaj ve kalite seçenekleriyle üretimini yapmış olduğumuz Scentora marka parfümleri dünyanın her ülkesine ihraç etmekteyiz. İstanbul kozmetik fabrikası ‘nda üretilen kaliteli parfümler müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Özellikle ithalatçı firmalar ve zincir marketler tarafından tercih edilmekte olan ürünlerimiz her geçen gün daha fazla talep edilir hale gelmektedir. Sizler de türkiye’den toptan parfüm satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Açık parfüm satan firmalar ile çalışarak parfüm satışı yapabilirsiniz. Ayrıca kozmetik üreticileri olarak fason kozmetik üretimi hizmeti de vermekteyiz.

scentora kadın parfümü üreticileri, erkek parfümü üreticileri
scentora oda kokusu üreticileri, erkek parfümü üreticileri

Erkek Parfümü Tedarik Eden Firmalar

Uluslararası piyasalarda parfüm satışı yapan firmaların merak ettiği konulardan biri de Türk parfüm tedarikçileridir. Yüksek kalitede ve uygun fiyata erkek parfümü satın almak isteyen firmalar Türkiye’deki erkek parfümü tedarikçileri ile iletişim kurmak istemektedir. Bu gayet doğal bir istektir. Çünkü ülkemizden parfüm satın alarak yüksek kazançlar elde edebilir hatta kendi markanızı bile oluşturabilirsiniz. Peki Türkiye’de parfümü nasıl temin edebilirsiniz?

Parfüm Üretimi Kapsamındaki Ürünlerimiz

Çamaşır Parfümü

Room fragrances manufacturer turkey

Oto Parfümü

auto perfume manufacturer turkey

Erkek Parfümü Üretimi Yapan Firmalar

Akla gelen ilk seçenek erkek parfümü üretimi yapan firmalar dır. Eğer yüksek kalitede ve uygun fiyata erkek parfümü satın almak istiyorsanız erkek parfümü üreticileri ile iletişime geçerek kolayca parfüm satın alabilirsiniz. Ayrıca parfüm üretimi yapan firmaya taleplerinizi ileterek daha kalıcı, daha uygun fiyatlı veya farklı görünüşte erkek parfümlerini uygun fiyata satın almanız mümkündür.

turkey perfume manufacturer
turkey perfume manufacturer, women perfume supplier turkey, turkey women perfume wholesale, made in turkey women perfume

Türk Parfüm Toptancıları

Bir diğer seçenek ise Türkiye’deki kozmetik fabrikaları ndan parfüm satın alıp piyasaya satış yapan toptancılardır. İlk etapta bu seçenek biraz uzak gelse de avantajlı yanları da bulunmaktadır. Evet bir ürünü direk fabrikadan satın almak bir çok yönden avantajlıdır. Fakat bu ürünü bir toptancıdan almak da o kadar kötü bir fikir değildir. Çünkü fabrikada o markaya ait ürün seçenekleri bulunmaktadır. Fakat toptan parfüm satışı yapan firmalarda bir çok fabrika tarafından üretilmiş olan çok fazla marka erkek parfümü bulabilirsiniz.

Fason Parfüm Üreticileri

Son olarak da fason parfüm üretimi yapan firmalar tercih edilebilir. Daha önce saydığımız seçeneklerden en avantajlı olanı fason üretim yapan firmalardır. Çünkü sahip olmak istediğiniz ürünün tüm özelliklerini belirlemek sizin elinizdedir. Örnek verecek olursak istediğiniz kokuda, istediğiniz ambalajda, istediğiniz etikette erkek parfümü yaratmanız mümkündür. Böyle kendi markanızla üretilen erkek parfümü ile satış yaparak piyasada tanınan ve talep gören bir marka haline gelebilirsiniz. Fason erkek parfümü üreticileri ile çalışarak kendi markanızda parfüme sahip olabilirsiniz.

Scentora Erkek Parfümü

İstanbul kozmetik fabrikası tarafından üretilmekte olan Scentora ürünleri yurt içinde ve yurt dışında beğeni toplamaktadır. Şık görünümü ve kalıcı kokusu ile beğeni toplayan Scentora Erkek Parfümü sadece toptan olarak satılmaktadır. Bayimiz olmak ve bizimle çalışmak isterseniz detayları iletişim formundan bize iletmeniz yeterli olacaktır.

perfume producer turkey, erkek parfümü üreticileri
perfume producer turkey, dubai perfume manufacturer, perfume manufacturers in turkey, best perfume company turkey

Erkek Parfümü Üreticisi Heni Kozmetik Kimya Sanayi

Heni Kozmetik; İstanbul’da kurulu olan, kozmetik, temizlik ve parfüm sektöründe faaliyet gösteren üretici ve ihracatçı bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Heni Kozmetik her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek ülkesine ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Türkiye’deki kozmetik üreticileri, deterjan üreticileri ve parfüm üreticileri ile çalışmaya karar verdiyseniz Heni ile tanışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Sosyal medya hesaplarımız : https://www.facebook.com/Heni-104504082248948

Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Üretim ve İhracatı Konusunda Profesyonel Çözümler İçin Buradayız.

5/5 - (22 votes)

2 thoughts on “Erkek Parfümü Üreticileri”

  1. merhaba,
    uki tekstil olarak iran pazarı için toptan ve perakende parfüm tedarikine ihtiyacımız vardır
    konu ile ilgili firmanızla da görüşmek isteriz.
    geri dönüşünüzü rica eder iyi çalışmalar dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara